Dopravní řešení IBA Group získala certifikát OpenWay

24 Srpen, 2023 

Světový vývojář a dodavatel softwarové platformy pro digitální platby OpenWay certifikoval předzpracování dopravních řešení IBA Group. Získáním tohoto certifikátu se potvrzuje významné postavení IBA Group jako vývojáře moderních dopravních řešení, která jsou kompatibilní s platformou OpenWay.

IBA Group získala certifikát Way4 Cards Management Systems potvrzující integraci s processingovým systémem pro přijímání plateb ve veřejné dopravě pomocí karet Visa a Mastercard.

Platit jízdné bankovní kartou přímo ve vozech se ještě nedávno jevilo jako inovace, dnes je to již každodenní nutností. Proto, aby vyhovět nejnovějším požadavkům trhu, musejí naše dopravní systémy být flexibilní a univerzální. Získání certifikátu od OpenWay nám umožňuje nabízet vysoce kvalitní a prověřená dopravní řešení v ještě více regionech.

Vadim Smotrjajevředitel technického oddělení IBA Group

Je třeba poznamenat, že systém bezkontaktní platby bankovní kartou v dopravě od IBA Group již dříve získal certifikát Visa Ready For Transit. Tento program – Visa Ready – umožňuje operátorům veřejné dopravy z různých regionů získávat přístup k osvědčeným technologickým řešením, která výrazně zvyšují úroveň osobní dopravy.

OpenWay Group je přední světový vývojář a dodavatel softwarové platformy pro digitální platby Way4. Aplikace Way4je je rozšiřená po celém světě a používá se ve více než 80 zemích, díky čemuž způsob placení se stává pohodlnější a efektivnější pro lidi po celém světě. Aplikace Way4 je známá svou jedinečnou moderní architekturou OLTP, rychlým uvedením na trh inovativních platebních služeb na základě dat, jakož i škálovatelností až tisíce transakcí za sekundu a vysokou dostupností.

Jsme tu pro vás

  Yes
  YesZásad ochrany osobních údajů Pravidel pro používání souborů cookies
  IBA CZ  |  Praha (Centrála)
  IBA CZ  |  Brno (Vývojové centrum)
  IBA CZ  |  Ostrava (Vývojové centrum)

  Privacy Preference Center

  Necessary

  Advertising

  Analytics

  Other