KONZULTACE

Díky dlouholetým zkušenostem s ověřenými technologiemi a týmu 100+ specialistů v oboru IT, jsme schopni našim klientům nabídnout odborné konzultace zohledňující požadavky klienta, současné technologické možnosti a maximální spolehlivost požadovaného řešení.

SLUŽBY

POSTUP

Zanalyzujeme vaše současné řešení s ohledem na váš business model, interní strukturu, vaše možnosti a požadavky. Náš tým analytiků se vám bude individuálně věnovat a následně vypracuje report informující o současné IT situaci a dostupných možnostech řešení.

PŘÍKLADY VYUŽITÍ

  • Analýza zabezpečení
  • Audit efektivních IT procesů

 

POSTUP

Každý problém má několik možných řešení. Naše odborné poradenství v oblasti IT vždy směřujeme na nalezení řešení, které je pro klienta to nejvhodnější dle jeho situace, možností a požadavků.

PŘÍKLADY VYUŽITÍ

  • Technická specifikace řešení obchodních potřeb klienta
  • Identifikace nejefektivnějšího řešení z hlediska funkčnosti a financí

POSTUP

Na základě analýzy/auditu pro vás navrhneme IT řešení, které splňuje vaše požadavky a odpovídá vaším technickým i finančním možnostem. Navrhované řešení jsme v případě zájmu schopní také realizovat a implementovat. Díky našim dlouholetým zkušenostem a týmu 100+ specialistů dokážeme najít řešení i tam, kde jej konkurence nevidí.

PŘÍKLADY VYUŽITÍ

  • Návrh portálového řešení, které propojuje vaše současné systémy
  • Návrh online nástroje, který efektivně doplňuje infrastrukturu

 

 

REFERENCE

Ing. Martin Šitanc, Assistant General Manager, Panasonic

„Vstřícný, profesionální a proaktivní přístup společně s flexibilitou jsou hlavními faktory úspěchu našeho projektu.“

PROJEKTY A PŘÍPADOVÉ STUDIE