Vývoj software

Kombinujeme inovace a dlouholeté zkušenosti s ověřenými technologiemi. Máme mnohaleté zkušenosti s vývojem software na míru, jeho implementací a integrací a pomůžeme vám vytvořit realistické obchodní řešení, které posune vaše podnikání dopředu.

NAŠE ŘEŠENÍ

FUNKCE

Spojujeme inovace a dlouholeté zkušenosti s osvědčenou technologií. Naše řešení odrážejí vaše potřeby a hodnotu vaší značky.

PRODUKTY a ŘEŠENÍ

FUNKCE

Zanalyzujeme vaše podnikání, a vytvořítne pro vás takové intuitivní řešení a nástroje, které budou mít funkčnost i styl.

Produkty a řešení

funkce

Díky vlastním vývojovým centrům v Praze, Brně a Ostravě optimalizujeme vývoj softwaru v souladu s potřebami a požadavky vašich zákazníků. Je to přizpůsobení, open source řešení nebo kompletní vytvoření vlastního desktopu nebo mobilní aplikace.

produkty a řešení

funkce

Vybíráme technologii podle vašich skutečných potřeb, nejsme vázáni na žádného dodavatele či technologii.

Produkty a řešení

Co umíme

Naší dominantou jsou portály, správa dokumentů, mobilní aplikace a další.  Nejčastěji používáme technologie JAVA a .NET, ale nevyhýbáme se ani řešením v oblasti Enterprise nebo OpenSource. Hlavně však nasloucháme našim zákazníkům a pomáháme jim při nasazení a provozu našeho řešení v jejich prostředí.

PORTÁLY

Potřebujete flexibilní a efektivní portálové řešení, které dokáže optimalizovat komunikaci, oběh dokumentů, pracovní procesy a firemní spolupráci?

Naše portálová řešení bezpečně splní vaše náročné požadavky a umožní vám využívat posledních inovací.

SPRÁVA A ŘÍZENÍ DOKUMENTŮ

Díky vlastnímu vývoji a dlouholetým zkušenostem máme obrovskou výhodu ve schopnosti dodat vám řešení pro jakkoliv velký objem dat. Nejčastěji využíváme řešení IBM FileNet nebo MS SharePoint doplněné o rozšíření od společnosti Nintex.

Naše systémy pro správu dokumentů podporují automatizování podnikových procesů.  Součástí je přímá návaznost na řešení pro ukládání, zálohování a archivování všech dat.

BEZPEČNOST INFORMACÍ

IBA Group vyvíjí řešení pro ochranu dat již 20 let. Realizujeme bezpečnostní systémy pro firmy v oblastech financí a pojišťovnictví, dopravy a logistiky, ropy a plynu, energetiky, telekomunikací a datových center.

Naše produkty a řešení pro bezpečnost informací splňují mezinárodní bezpečnostní standardy ISO 27001, ISO 20000-1, EN ISO 9001, GDPR, PSD2 a PCI-DSS.

 

500+ L3 SUPPORT PROBLEMS FIXED FOR THE YEAR

IBA Group specialists support and develop Storage Management System (SMS). Over the year, the team has carried out 20 types of operations to introduce new functions to the product and has fixed 900 L2 support errors.

JAK PRACUJEME

1PRVNÍ KONTAKT

Zanalyzujeme potřeby vaší firmy, ujasníme si vaše očekávání a požadavky na řešení, nadefinujeme procesy, které je vhodné automatizovat.

2Specifikace požadavků

Vydefinujeme hlavní výzvy projektu, cíle a způsoby jejich řešení. V průběhu diskuze o technických požadavcích odhadneme časový plán a náklady.

3Nabídka

Odsouhlasíme si konečné náklady na projekt a podmínky spolupráce.

4Rozvoj a školení

Realizujeme dohodnuté řešení. Proces vývoje je transparentní a pravidelně dostáváte zprávy o průběhu projektu. Po realizaci projektu zaškolíme vaše pracovníky do nového systému.

5Údržba a podpora

Zajišťujeme údržbu a podporu systému dle předem nastavených podmínek.

6Konzultace, prototypování

Jsme tu pro vás

Yes
Yes Zásad ochrany osobních údajů Pravidel pro používání souborů cookies
IBA CZ  |  Praha (Centrála)
IBA CZ  |  Brno (Vývojové centrum)
IBA CZ  |  Ostrava (Vývojové centrum)