Kariéra

I po více než 25 letech na trhu jsme stále dynamická a moderní IT společnost. Naši profesionálové jsou experti na vývoj komplexního softwaru na míru, obzvláště v oblastech jako portálové řešení, mobilní aplikace, systémy pro správu dokumentů a bezpečnost.

O NÁS

 

JSME ŠPIČKOVÁ IT TECHNOLOGICKÁ SPOLEČNOST

 • Dodáváme software na zakázku, a to zejména v oblastech jako portálové technologií, systémy pro správu dokumentů a obsahu, mobilní aplikace a bezpečnost. Na českém trhu jsme od roku 1999.
 • Kandidátům můžeme nabídnout práci v menších týmech, které se často prolínají a celkově tvoří velké vývojové centrum (celkem nás je přes 120) rozdělené do poboček v Praze, Brně a Ostravě.
 • Pracujeme na projektech pro velké nadnárodní společnosti, jako jsou například T-Mobile, O2, Moneta Money Bank nebo CEMEX,  Česká národní banka, MERO, Regiojet, Lesy ČR a další.
 • Máme zájem nejen o lidi, pro které vyvíjíme software, ale dobře se staráme i o ty, kteří ho pro nás vytvářejí. Zakládáme si na přátelské atmosféře a individuálním přístupu.

PODPORUJEME INOVACE A VYUŽÍVÁME MODERNÍ TECHNOLOGIE

Vedle tradičnějších technologií, jako je Liferay, IBM FileNet či Microsoft SharePoint, si v rámci inovací mohou naši vývojáři vyzkoušet i úplně nové alternativní nebo open source technologie. Mezi naše běžné programovací jazyky patří Java, .NET nebo C#, ale také JavaScript, React, NodeJS a mnoho dalších technologií.

PROČ SE PŘIDAT K NÁM

 

PROSTOR K SEBEREALIZACI

Dbáme na to, aby práce byla zajímavá a různorodá, třeba i na několika typech projektů. Často také zaměstnancům dáváme možnost volby, na jakém projektu budou pracovat.

DOBROU PRÁCI UMÍME DOBŘE OCENIT

Nabízíme motivující platové podmínky a další benefity (např. finanční odměny za odpracované roky, až 100% home-office, kafeterii, stravenky, občerstvení na pracovišti atd.). Navíc ručíme za to, že co je napsané v inzerátu pozice, to naši zaměstnanci skutečně dostanou.

Zjistěte více
nebo nám rovnou zašlete svůj životopis.

Napište nám e-mail
na hr@ibacz.eu

GARANTUJEME

 

PROFESNÍ RŮST

Odborný růst našich zaměstnanců je pro nás prioritou. Podporujeme odborné kurzy, získávání certifikací a účast na konferencích i IT seminářích. Pořádáme interní přednášky na odborná témata, kde si předáváme zkušenosti s novými technologiemi a poznatky z řešením různých projektů. Interně také zajišťujeme jazykovou výuku angličtiny a němčiny.

FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBU NEBO HOME OFFICE

Vztah s našimi zaměstnanci je založen na maximální důvěře, a proto podporujeme volnost a svobodu na pracovišti. Mezi naše největší výhody patří flexibilní pracovní doba a možnost pracovat odkudkoliv.

PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ S NEFORMÁLNÍ ATMOSFÉROU

Máme výjimečnou firemní kulturu a rádi se potkáváme v práci i po ní. Každoročně pořádáme pro zaměstnance několik firemních akcí, např. sportovní odpoledne, celofiremní snídaně, celofiremní výjezdní zasedání, cyklo-výlety nebo grilování.

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Junior Devops_ Support Engineer Specialist / pozice pro absolventy SŠ/VŠ

LOKALITA: Praha/Brno/Ostrava

Chceš pro nás pracovat na zajímavých projektech?
Do naší společnosti sháníme nového kolegu (kolegyni), který(á) se bude chtít podílet a naučit se základy v oblasti identity managementu.  Pokud jsi student (ka) nebo absolvent po škole a rád se učíš těmto tématům od odborníků z praxe, tak to jsi náš člověk.

Čemu se u nás budeš především věnovat?

 • komunikaci prostřednictvím service desk;
 • budeš se podílet na vývojovém prostředí a nasazováním nové dodávky manuálně/automaticky;
 • měl(a) by ses alespoň částečně orientovat ve správě propojení informačních systémů, v propojování uživatelů skrze interní systémy;
 • čeká Tě úzká spolupráce a komunikace s kolegy v rámci týmu – konfigurace a nastavení aplikací (také v prostředí Linux);

Jaké znalosti a dovednosti oceníme?

 • základní praxe se správou operačních systémů Linux, Windows;
 • min. znalost LDAP nebo Microsoft Active Directory;
 • komunikace v anglickém jazyce slovem i písmem by byla prima;
 • rozhodně bys měl/a mít chuť učit se novým věcem;
 • bez samostatnosti, spolehlivosti a pečlivosti to také určitě nepůjde;

Ale nemusíš si zoufat pokud si myslíš že ne, neboť to, co neumíš, ti rádi ukážeme a doučíme tě.

Proč je fajn pracovat pro IBA CZ?

 • Flexibilní pracovní doba.
 • Kreativní práce na zajímavých projektech – lokální i mezinárodní, velké i malé.
 • Špičkový kolektiv s přátelskou atmosférou – to vše pravidelně zdokonalujeme a prohlubujeme na teambuildingových akcích.
 • Týmy složené z vysoko kvalifikovaných lidí – školení a certifikace jsou součástí našeho běžného pracovního života.
 • Motivující prostředí s nejmodernějšími technologiemi – žádné openspace a sdílená místa, ale kanceláře pro týmy a pro každého vlastní židle.
 • Zajímavé finanční ohodnocení.
 • A další zaměstnanecké benefity (stravenkový paušál, káva, ovoce a jiné).

Nabízíme skvělou práci ve stabilní a vážené firmě s výjimečně přátelským a příjemným prostředím. Pošli nám své CV, potkej se s námi a přesvědč se sám.

 

Pokud máš zájem u nás pracovat,
pošli svůj životopis na

hr@ibacz.eu

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other