Kariéra v IBA CZ

PŘIDEJTE SE K NAŠEMU TÝMU

SHAREPOINT SOLUTIONS – PRODUCT MANAGER (BRNO)
PROGRAMÁTOR .NET / TYPESCRIPT – JUNIOR
IDM ENGINEER (BRATISLAVA)

KDO JSME?

 

JSME ŠPIČKOVÁ IT TECHNOLOGICKÁ SPOLEČNOST

Dodáváme software na zakázku, a to zejména v oblasti portálových technologií, systémů pro správu dokumentů a obsahu, CRM systémů, mobilních aplikací, správy identit (IDM) a zpracování velkých objemů dat (BI & Big Data). Na českém trhu jsme od roku 1999.

Kandidátům můžeme nabídnout práci v menších týmech, které se ale často prolínají a celkově tvoří na české poměry solidně velké vývojové centrum (celkem nás je přes 120) rozdělené do poboček v Praze, Brně a Ostravě.

Pracujeme na projektech pro velké nadnárodní společnosti, jako jsou například T-Mobile, O2 Česká republika i Slovensko, Moneta Money Bank  nebo CEMEX,  našimi dalšími zákazníky jsou také Česká národní banka, MERO, Regiojet, Lesy ČR a další.

Máme zájem nejen o lidi, pro které vyvíjíme software, ale dobře se staráme i o ty, kteří ho pro nás vytvářejí. Zakládáme si na přátelské atmosféře a individuálním přístupu. Práce v kanceláři, a ne v openspace je pro nás samozřejmostí.

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS

 

DOSTANEŠ PROSTOR K SEBEREALIZACI

Dbáme na to, aby práce byla zajímavá a různorodá, třeba i na několika typech projektů. Pokud to situace umožňuje, dáváme zaměstnancům možnost volby, na jakém projektu by chtěli pracovat.

VYUŽÍVÁME MODERNÍ TECHNOLOGIE, NEVYHÝBÁME SE INOVACÍM

Vedle tradičnějších technologií, jako je Liferay, IBM FileNet či Microsoft SharePoint, si v rámci inovací mohou naši vývojáři vyzkoušet i úplně nové alternativní nebo open source technologie. Mezi naše běžné programovací jazyky patří Java, .NET nebo C#, dále používáme JavaScript, React, NodeJS a mnoho dalších technologií.

DOBROU PRÁCI UMÍME DOBŘE OCENIT

Nabízíme motivující platové podmínky a další benefity (např. finanční odměny za odpracované roky, až 100% homeoffice, kafeterii, stravenky, občerstvení na pracovišti atd.).  Ručíme za to, že co je napsané v inzerátu pozice, to naši zaměstnanci skutečně dostanou. 

Pokud máš zájem pracovat u nás, pošli svůj český nebo anglický  životopis na hr@ibacz.eu nebo vyplň formulář níže.

GARANTUJEME

 

PROFESNÍ RŮST

Jednou z našich důležitých priorit je odborný růst našich lidí. Podporujeme certifikace, odborné kurzy, ale i účast na konferencích a IT seminářích. Pořádáme interní krátké přednášky na odborná témata, kde si předáváme zkušenosti novými technologiemi a zajímavosti z řešením projektů. Interně také zajišťujeme jazykovou výuku angličtiny a němčiny.

FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBU NEBO HOME OFFICE

Vztah s našimi zaměstnanci je založen na maximální důvěře, proto podporujeme jejich určitou volnost a svobodu. Mezi  naše největší výhody  patří flexibililní pracovní doba a možnost pracovat odkudkoliv.

PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ S NEFORMÁLNÍ ATMOSFÉROU

Máme týmového ducha, chuť společně se bavit a rádi se potkáváme v práci i mimo ni. Každoročně pořádáme pro zaměstnance několik firemních akcí, např. sportovní odpoledne,  celofiremní snídaně, výjezdko na Vysočině, různé cyklo výlety nebo  grilování na terase.

Jsme tu pro vás

Yes
Yes Zásad ochrany osobních údajů Pravidel pro používání souborů cookies
IBA CZ | Praha (Centrála)
IBA CZ | Brno (Vývojové centrum)
IBA CZ | Ostrava (Vývojové centrum)