SERVIS

Při poskytování podpůrného servisu se z hlediska způsobu spolupráce našim klientům zcela přizpůsobujeme . Zakládáme si na flexibilním a spolehlivém přístupu, který zcela vychází z potřeb projektu, požadavků klienta a jeho technických i finančních možností.

SLUŽBY

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Naše IT řešení v případě zájmu dokážeme dodat zcela kompatibilní a efektivně propojené s ostatními systémy firmy a s používanými řešeními třetích stran.

PŘÍKLADY VYUŽITÍ

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Mnohá IT řešení jsou technologicky neefektivní, zastaralá a nesplňují moderní nároky na systémovou bezpečnost. Na základě analýzy/auditu klientova současného řešení odhalíme nedostatky. Tyto jsme následně schopni řešit prostřednictvím našeho odborného poradenství vývoje nového či doplňujícího řešení.

PŘÍKLADY VYUŽITÍ

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Při přechodu na modernější technologie, odlišné typy a formáty úložišť nebo nový interní systém je třeba také zajistit hladký přenos současných dat do nového řešení. Dokážeme nová řešení nejen navrhnout a vyvinout, ale také na ně přenést data klientů.

PŘÍKLADY VYUŽITÍ

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Zajišťujeme testování integrace nových komponent, stejně jako testování celého systému.  Testování lze provést na již existujících systémech i v různých fázích vývoje softwaru. Provádíme funkční i operativní/systémové testy a dokážeme také zavést pravidelné automatické testování.

PŘÍKLADY VYUŽITÍ

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Zajišťujeme kompletní technickou podporu systémů ve vnitřní a vnější infrastruktuře společností v soukromém i veřejném sektoru. Od správného nastavení systému po jejich údržbu.

PŘÍKLADY VYUŽITÍ

Mgr. Vilém HanušProjektový manažer, Ministerstvo obrany České republiky

Při hodnocení spolupráce se společností IBA CZ mě napadá spolehlivost, flexibilita a vstřícnost.

Jsme tu pro vás

  Yes
  YesZásad ochrany osobních údajů Pravidel pro používání souborů cookies
  IBA CZ  |  Praha (Centrála)
  IBA CZ  |  Brno (Vývojové centrum)
  IBA CZ  |  Ostrava (Vývojové centrum)

  Privacy Preference Center

  Necessary

  Advertising

  Analytics

  Other