Společnost IBA Group se připojuje k iniciativě OSN Global Compact

4 Červen, 2018 

IBA Group oznámila, že svým podpisem podpořila OSN Global Compact, přední světovou iniciativu pro podnikovou a sociální odpovědnost, k níž je připojeno přes 9 670 společností ze 161 zemí světa.

Jakožto signatářský člen, IBA Group potvrzuje podporu pro 10 zásad globálního paktu OSN. Ty se týkají oblasti dodržování lidských práv, práce, životního prostředí a boje proti korupci.

Principy a zásady United Nations Global Compact (UNGC) se tak stanou součástí strategie a každodenní operativy společnosti. Zároveň se zapojí do společných projektů a podpoří tak cíle OSN pro udržitelný rozvoj.

V loňském roce IBA Group podepsala dohodu o spolupráci sociálně odpovědných organizací Běloruska při realizaci projektů pro sociální odpovědnost podniků (CSR).

Vstup do UNGC je dalším důležitým krokem v procesu posílení firemního směřování v oblasti trvale udržitelného rozvoje společnosti.

Jsme velmi rádi, že můžeme přivítat IBA Group do naší společné iniciativy. Svět se stává čím dál tím více digitálním a propojenějším, a proto je rozhodnutí IT firem o dosahování cílů udržitelného rozvoje do roku 2030 naprosto strategickým“, říká Lucie Mádlová, ředitelka představenstva lokální sítě Global Compact pro Českou republiku.

Sergei Levteev, předseda představenstva IBA Group, dále říká: “Tento krok podtrhuje náš všeobecný závazek k odpovědnosti za trvale udržitelný rozvoj. Veškeré jeho principy a zásady jsou pevně zakotveny v naší strategii, hodnotách a firemní kultuře. Udržitelnost pro nás znamená zajištění bezpečného a pohodlného pracovního prostředí pro naše zaměstnance v zemích a oblastech našeho působení.

Tímto způsobem se snažíme podílet na zlepšení společenské zodpovědnosti v rámci udržitelného rozvoje. Jakožto signatáři UNGC pouze znovu potvrzujeme naše závazky a zásady v oblasti společné odpovědnosti podniků.

 

Podrobnější informace naleznete na webových stránkách: http://ibagroupit.com

Přečtěte si více

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other