KONFERENCE MICROSOFT IGNITE THE TOUR 2019

20. 3. – 21. 3. 2019 jsme navštívili konferenci Microsoft Ignite The Tour, která se konala v Amsterdamu. Tato konference je každoročně místem, kde se vývojáři a technologičtí odborníci nadále vzdělávají po boku odborníků. A ani my jsme si nenechali ujít příležitost seznámit se s novinkami Microsoft světa  a prozkoumat  nejnovější vývojářské nástroje či technologie.

Mohli jsme vybírat z desítek sekcí, které probíhaly současně v několika sálech a místnostech. A o některé sekce byl dokonce takový zájem, že ne všichni mohli být osobně přítomni. Ale výhodou je, že vše bylo nahráváno a video nahrávky a veškeré materiály jsou dostupné pro účastníky online. 

Náš tým nejvíce zaujaly vývojářské přednášky například „SharePoint development for enterprises – what’s new and what’s next“ aa business přednášky. Například „Automate business processes and build business apps with SharePoint, PowerApps, and Microsoft Flow“.

Na konferenci  Microsoft Ignite The Tour 2019 se nám podařilo navíc získat i velmi inspirativní podněty pro další práci. Poslechli jsme si v rámci přednášek racionální pohled na vývoj aplikací pro MS SharePoint a jeho směřování v dalších letech, stejně jako nepřikrášlený pohled na Cloudové aktivity společnosti Microsoft, které nejsou až tak růžové , jak je někdy předkládá marketing. V každém případě je jisté, že Microsoft ve středním časovém období neopustí on-premise variantu SharePointu a bude ji dále rozvíjet, neboť i někteří jeho velcí zákazníci, se z Cloudu vracejí zpět do on-premise.

Kromě sekcí jsme ve velkém sálu mohli navštívit stánky Microsoft partnerů a zjistit více o produktech na platformě Microsoft nebo se účastnit Microsoft Mechanics show. Jedná se o Microsoft populární show, která informuje v několika minutách o novinkách a updatech.

 

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other