IBA GROUP Aktuality

Přinášíme Vám aktuality z IBA GROUP za měsíc únor

31 Březen, 2020 

IBA Group se stala finalistou v soutěžích European IT Excellence

IT Europa vyhlašuje finalisty soutěže European IT & Software Excellence Awards 2020, přední celoevropské soutěže o ISV, channels, vývojáře, poskytovatele řešení, systémové integrátory a jejich dodavatele a distribuční partnery. Vstup společnosti IBA Group se stal finalistou v kategorii poskytovatelů řešení jako podnikové (on-prem / hybridní) řešení roku.

Podrobnější informace naleznete zde stránkách IBA Group.

Podívejte se také na seznam finalistů soutěže European IT & Software Excellence Awards 2020.

IBA Group navštěvuje OWS2.0 jako společnost GO100

Od 17. do 19. února provedl IAOP světový summit o outsourcingu (OWS2.0) v Orlandu na Floridě. IBA Group se akce zúčastnila jako vystavovatel a byla již osmým rokem zařazena mezi 100 společností v oblasti globálního outsourcingu v kategorii posuzování Leader.

Pro rok 2020 byly zváženy a posouzeny čtyři oblasti:

 • Reference zákazníků
 • Ocenění a certifikace
 • Programy pro inovace
 • Společenská odpovědnost podniků

Výběr partnerů je pro IAOP nyní velmi důležitý, jak uvedl Demi Hamill, Generální ředitel IAOP “společnosti, které zadávají outsourcing nejen v tradičním slova smyslu, ale také prostřednictvím široké škály neustále se měnících obchodních modelů spolupráce, velmi pečlivě zkoumají své poskytovatele, a proto je výběr správných partnerů důležitější než kdy jindy“.

Více informací naleznete ve článku IAOP Includes IBA Group in The 2020 Global Outsourcing 100 a také v IBA Group Attends OWS2.0 as GO100 Company

IBA Group představuje v Londýně systém AFC a TapXphone

Od 28. ledna do 29. ledna 2020 se IBA Group zúčastnila celosvětové konference Transport Ticketing, která se konala v Olympii v Londýně. Na akci představila IBA Group svůj systém automatizovaného sběru jízd a nově vyvinuté řešení tapXphone.

Hlavním tématem této akce bylo zkoumání budoucnosti inteligentního prodeje jízdenek a mobility. TapXphone je řešení, které umožňuje smartphonu s čipem NFC pracovat jako místo prodeje. Aby bylo možné přijímat platby, je třeba do smartphonu jen nainstalovat aplikaci pro zpracování transakcí a mít bankovní účet.

Více informací o systému AFC a tapXphone se dočtete ve článku IBA Group

Jsme tu pro vás

  Yes
  YesZásad ochrany osobních údajů Pravidel pro používání souborů cookies
  IBA CZ  |  Praha (Centrála)
  IBA CZ  |  Brno (Vývojové centrum)
  IBA CZ  |  Ostrava (Vývojové centrum)

  Privacy Preference Center

  Necessary

  Advertising

  Analytics

  Other