IBA Group oficiálně oslavila své čtvrtstoletí na IT trhu!

Krásnou a důstojnou tečkou se stala oslava 25. výročí působení firmy IBA Group na trhu. Otevřela tak další roky, které budou, doufejme, neméně úspěšné

21 Květen, 2018 

Dne 17. května naše mateřská IBA Group oslavila své 25. výročí vzniku a bujaré oslavy probíhaly přímo v centrálním běloruském Minsku.

Slavnostní událost byla situována do exteriérového prostředí poblíž jezera. Učastníci zde mohli využít jak vnějších, tak interiérových zábavních zón.

V rámci doprovodného programu měli hosté možnost komunikovat s roboty, degustovat rozmanitá jídla či si dopřát netradiční zážitek v podobě molekulární kuchyně. Ve venkovním prostředí zde byla možnost posezení na sedacích pytlích u řeky, procházka nebo strávení hezké chvíle v restauraci.

Vystoupila zde také skupina Soft Skills, která je novou kulturní posilou IBA.  Skládá se výhradně ze zaměstnanců firmy, pro které bylo toto vystoupení prvním živým koncertem na veřejnosti. Kapela zahrála několik oblíbených hitů a získala tak přízeň a novou základnu fanoušků přímo z řad kolegů a zaměstnanců IBA Group.

Vrcholem celého večerního programu oslav výročí bylo vystoupení Běloruského státního akademického symfonického orchestru. Zaznělo zde mnoho klasických skladeb, ale i moderních nastudování filmových písní. Celou atmosféru následně podtrhnul i velkolepý ohňostroj, který z vystoupení vytvořil nezapomenutelný zážitek.

Následně ve svém projevu Sergei Levteev, generální ředitel IBA Group, poděkoval všem zaměstnancům a zákazníkům společnosti. Uvedl také, že i přes pochybnosti mnohých lidí firma uspěla a překonala všechny překážky.

Přejeme naší mateřské IBA Group jen to nejlepší do dalších let a doufáme, že její působení na trhu bude mít ještě dlouhého a úspěšného trvání.

Přečtěte si více

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other