IBA CZ se stává Microsoft Gold Partnerem v oblasti vývoje aplikací

28 Listopad, 2018 

IBA CZ se v rámci rozšíření Silver partnerství stává Microsoft Gold Partnerem v oblasti Application Development a získává nejvyšší úroveň členství v rámci partnerského programu.

Dne 14. 11. 2018 získala naše společnost IBA CZ status Microsoft Gold Certified Partner – Application Development. Tato certifikace je přímým rozšířením našeho stávajícího Silver partnerství. V současné chvíli se můžeme pochlubit 7 plně certifikovanými odborníky naší společnosti v oblasti vývoje aplikací. Navazujícím úspěchem jsou i přídavné certifikáty MCSD na platformách SharePoint, Office 365 a .Net.

Jsem také velmi rád, že se můžeme pochlubit dvěma nově certifikovanými lektory technologií společnosti Microsoft (MCT),“ říká Aleš Hojka, generální ředitel společnosti IBACZ.

Microsoft Gold Certified Partner je nejvyšší úroveň členství v rámci partnerského programu a demonstruje stupeň znalostí a zkušeností s technologiemi Microsoft. Společnost s tímto statusem musí splňovat nejnáročnější požadavky v rámci Microsoft Partner programu a získává tak významné výhody.

Výjimečnost úrovně Gold partnerství spočívá především v procesní náročnosti pro dosažení všech kritérii. Při jejichž splnění společnost IBACZ zaručuje nejvyšší profesionalitu poskytovaných služeb v oblasti rozvoje aplikací. Společnosti s touto certifikací jsou uznávány pro svoji odbornost a schopnost řešit i nejnáročnější potřeby zákazníků v oblasti vývoje aplikací.

Dalším připravovaným krokem pro náš tým vývoje aplikací na platformách SharePoint, Office 365 a .Net, bude získání Gold partnerství pro kompetenci aplikační integrace v roce 2019,“ dodává závěrem CEO Aleš Hojka.

 

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other