DocuStore - IBA CZ zařazuje do svého portfolia vlastní produkt pro správu dokumentů

 

DocuStore

Správa dokumentů snadno, rychle a přehledně

 

Společnost IBA CZ, člen mezinárodní skupiny IBA Group, představuje nový produkt, rozšiřující stávající portfolio řešení pro správu dokumentů a médií s využitím moderních webových, mobilních a databázových technologií.

Jedná se o produkt IBA CZ DocuStore, modulární řešení stojící na pilířích již zavedeného ECM (Enterprise Content Managament) systému pro správu dokumentů.  Ten je rozšířen o vlastní přídavné moduly, sloužící k možné integraci s dalšími firemními systémy klienta či třetími stranami“ říká Aleš Hojka, generální ředitel IBACZ.

Oblast dokumentových řešení, jejichž obsáhlé portfolio je představeno i na webových stránkách www.ibacz.eu, a vývoj softwaru na míru, představuje klíčové služby, které jsou na trhu velmi žádané, a to ve špičkové kvalitě.

Snažíme se našim klientům poskytovat produkty v nejvyšší kvalitě tak, aby dokázaly vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům“ definuje služby firmy IBA CZ Hojka. A dodává: „Produkt společnosti IBACZ, DocuStore, je pro firmy snadný a intuitivní způsob archivace dokumentů s mnoha praktickými funkcemi, podpořené vlastním bezpečnostním, autorizačním systémem, dále také představuje vhodný kompromis mezi open source systémy a tzv. enterprise systémy“ komentuje dále Hojka.

IBA CZ se snaží o maximálně efektivní inovace, a to i v tradičních oblastech jako je správa dokumentů. Pracuje s týmem certifikovaných odborníků, kteří se řadí k předním IT profesionálům a jejichž řešení jsou založena na dlouholetých zkušenostech, a to i z mnoha mezinárodních projektů.

Naše produkty a služby jsou obrazem poptávky trhu a jsme velmi rádi, že stále máme co nabídnout, a to s plnou podporou naší mateřské finanční skupiny IBA Group“ dodává závěrem generální ředitel Aleš Hojka.

Jsme tu pro vás

Yes
Yes Zásad ochrany osobních údajů Pravidel pro používání souborů cookies
IBA CZ  |  Praha (Centrála)
IBA CZ  |  Brno (Vývojové centrum)
IBA CZ  |  Ostrava (Vývojové centrum)