DocuStore - IBA CZ zařazuje do svého portfolia vlastní produkt pro správu dokumentů

 

DocuStore

Správa dokumentů snadno, rychle a přehledně

 

Společnost IBA CZ, člen mezinárodní skupiny IBA Group, představuje nový produkt, rozšiřující stávající portfolio řešení pro správu dokumentů a médií s využitím moderních webových, mobilních a databázových technologií.

Jedná se o produkt IBA CZ DocuStore, modulární řešení stojící na pilířích již zavedeného ECM (Enterprise Content Managament) systému pro správu dokumentů.  Ten je rozšířen o vlastní přídavné moduly, sloužící k možné integraci s dalšími firemními systémy klienta či třetími stranami“ říká Aleš Hojka, generální ředitel IBACZ.

Oblast dokumentových řešení, jejichž obsáhlé portfolio je představeno i na webových stránkách www.ibacz.eu, a vývoj softwaru na míru, představuje klíčové služby, které jsou na trhu velmi žádané, a to ve špičkové kvalitě.

Snažíme se našim klientům poskytovat produkty v nejvyšší kvalitě tak, aby dokázaly vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům“ definuje služby firmy IBA CZ Hojka. A dodává: „Produkt společnosti IBACZ, DocuStore, je pro firmy snadný a intuitivní způsob archivace dokumentů s mnoha praktickými funkcemi, podpořené vlastním bezpečnostním, autorizačním systémem, dále také představuje vhodný kompromis mezi open source systémy a tzv. enterprise systémy“ komentuje dále Hojka.

IBA CZ se snaží o maximálně efektivní inovace, a to i v tradičních oblastech jako je správa dokumentů. Pracuje s týmem certifikovaných odborníků, kteří se řadí k předním IT profesionálům a jejichž řešení jsou založena na dlouholetých zkušenostech, a to i z mnoha mezinárodních projektů.

Naše produkty a služby jsou obrazem poptávky trhu a jsme velmi rádi, že stále máme co nabídnout, a to s plnou podporou naší mateřské finanční skupiny IBA Group“ dodává závěrem generální ředitel Aleš Hojka.

Privacy Preference Center

Necessary

Advertising

Analytics

Other