Kariéra v IBA CZ

Jsme duší mladá a dynamická IT firma. Pod rukama našim profíkům rostou webové portály, ECM systémy, mobilní aplikace a další zakázkový software. Máme centrálu v České republice. Své štěstí u nás našlo přes 100 kolegů a kolegyň napříč třemi vývojovými centry (Praha, Brno a Ostrava).

Volná místa

Specialista na digitalizaci dat

LOKALITA: PRAHA

Hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici konzultanta pro digitalizaci, skenování a vytěžování dat. K digitalizaci používáme software, který slouží jako vstupní brána a je navázán na další interní systémy zákazníka. Předpokládáme zaškolení do problematiky.

Co bude hlavními úkoly?

 • analýza požadavků zákazníka
 • instalace, konfigurace a vývoj řešení
 • podpora provozu řešení digitalizace u zákazníků

Co bys měl/a znát?

 • základní znalost platformy .NET a programovacího jazyka C#
 • základní znalost relačních databází, jazyka SQL
 • analytické myšlení, schopnost týmové spolupráce, samostatnost
 • praxe s implementací jiných digitalizačních SW je výhodou

IDM Engineer

LOKALITA: BRATISLAVA

Hľadáme skúseného, zodpovedného a nadšeného kolegu na pozícii IDM Engineer. Na čom budeš pracovať? Na projektoch v oblasti Identity Management (User Provisioning) založených na nových a progresívnych open-source produktoch.

Typický IDM projekt zahrnuje analýzu zákazníckych potrieb, prostredí, užívateľského rozhraní, požiadavku, celkový návrh a architektúru riešení, prispôsobení produktu, nasadení u klienta až po následnou podporu. Stávajúci tým se skladá z odborníkov IDM s viacej než 8 let praxe a s viacej než 10 nasadenými projekty, od ktorých je možnosť čerpať nové znalosti.

Pracovná naplň

 • Analýza požiadaviek klientov, navrhovanie a implementácia technických riešení
 • Vyvíjanie softwarových aplikácii a ich implementácia, prostredníctvom programovacích jazykov    (základy java/javascript, groovy), práca s frameworkom (napr. spring)
 • Customizácia IAM produktu (openSource midpoint IDM)
 • Vytváranie funkčných a technických špecifikácii a podieľanie sa na vývoji produktov
 • Vytváranie a udržiavanie technickej dokumentácie (wiki, dokumentácia riešenia)
 • Testovanie produktu
 • Analýza problémových oblastí a implementácia  nápravných opatrení
 • Komunikácia s klientmi, poradenstvo pri implementácii systémov a ich customizácia

KDO JSME?

 

JSME ŠPIČKOVÁ IT TECHNOLOGICKÁ SPOLEČNOST

Dodáváme software na zakázku, a to zejména v oblasti portálových technologií, systémů pro správu dokumentů a obsahu, CRM systémů, mobilních aplikací, správy identit (IDM) a zpracování velkých objemů dat (BI & Big Data). Na českém trhu jsme od roku 1999.

Kandidátům můžeme nabídnout práci v menších týmech, které se ale často prolínají a celkově tvoří na české poměry solidně velké vývojové centrum (celkem nás je přes 120) rozdělené do poboček v Praze, Brně a Ostravě.

Pracujeme na projektech pro velké nadnárodní společnosti, jako jsou například T-Mobile, O2 Česká republika i Slovensko, Moneta Money Bank  nebo CEMEX,  našimi dalšími zákazníky jsou také Česká národní banka, MERO, Regiojet, Lesy ČR a další.

Máme zájem nejen o lidi, pro které vyvíjíme software, ale dobře se staráme i o ty, kteří ho pro nás vytvářejí. Zakládáme si na přátelské atmosféře a individuálním přístupu. Práce v kanceláři, a ne v openspace je pro nás samozřejmostí.

PROČ PRACOVAT PRÁVĚ U NÁS

 

DOSTANEŠ PROSTOR K SEBEREALIZACI

Dbáme na to, aby práce byla zajímavá a různorodá, třeba i na několika typech projektů. Pokud to situace umožňuje, dáváme zaměstnancům možnost volby, na jakém projektu by chtěli pracovat.

VYUŽÍVÁME MODERNÍ TECHNOLOGIE, NEVYHÝBÁME SE INOVACÍM

Vedle tradičnějších technologií, jako je Liferay, IBM FileNet či Microsoft SharePoint, si v rámci inovací mohou naši vývojáři vyzkoušet i úplně nové alternativní nebo open source technologie. Mezi naše běžné programovací jazyky patří Java, .NET nebo C#, dále používáme JavaScript, React, NodeJS a mnoho dalších technologií.

DOBROU PRÁCI UMÍME DOBŘE OCENIT

Nabízíme motivující platové podmínky a další benefity (např. finanční odměny za odpracované roky, až 100% homeoffice, kafeterii, stravenky, občerstvení na pracovišti atd.).  Ručíme za to, že co je napsané v inzerátu pozice, to naši zaměstnanci skutečně dostanou. 

Pokud máš zájem pracovat u nás, pošli svůj český nebo anglický  životopis na hr@ibacz.eu nebo vyplň formulář níže.

GARANTUJEME

 

PROFESNÍ RŮST

Jednou z našich důležitých priorit je odborný růst našich lidí. Podporujeme certifikace, odborné kurzy, ale i účast na konferencích a IT seminářích. Pořádáme interní krátké přednášky na odborná témata, kde si předáváme zkušenosti novými technologiemi a zajímavosti z řešením projektů. Interně také zajišťujeme jazykovou výuku angličtiny a němčiny.

FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBU NEBO HOME OFFICE

Vztah s našimi zaměstnanci je založen na maximální důvěře, proto podporujeme jejich určitou volnost a svobodu. Mezi  naše největší výhody  patří flexibililní pracovní doba a možnost pracovat odkudkoliv.

PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ S NEFORMÁLNÍ ATMOSFÉROU

Máme týmového ducha, chuť společně se bavit a rádi se potkáváme v práci i mimo ni. Každoročně pořádáme pro zaměstnance několik firemních akcí, např. sportovní odpoledne,  celofiremní snídaně, výjezdko na Vysočině, různé cyklo výlety nebo  grilování na terase.

Jsme tu pro vás

Yes
Yes Zásad ochrany osobních údajů Pravidel pro používání souborů cookies
IBA CZ  |  Praha (Centrála)
IBA CZ  |  Brno (Vývojové centrum)
IBA CZ  |  Ostrava (Vývojové centrum)