CLOUDOVÁ ŘEŠENÍ

Vyvíjíme vlastní cloudová řešení. IBA Cloud Platform je snadno použitelná platforma cloud computingu určená malým týmům, malým a středním podnikům a velkým podnikům.

Naše řešení

PROJEKT

IT SPOLEČNOST SNIŽUJE NÁKLADY NA SVŮJ HARDWARE

Klienti IBA Cloud Platformy přinášejí své firemní aplikace do cloudového systému a vyvíjejí nová řešení v bezpečném virtuálním prostředí.

Platforma poskytuje klientům a jejich zákazníkům možnost procházet procesem vývoje softwaru společně, jak během testování, tak při zavádění softwaru nebo jeho údržbě.

IBA Cloud Services jsou škálovatelné, zakoupení dalšího hardwaru tedy není nutné. Monitorováním výkonnosti při pracovní zátěži můžete spravovat míru používání platformou poskytnutých zdrojů a mít tak neustále vše pod kontrolou.

IBA Clouda Platforma nabízí více než 130 služeb, včetně služeb zálohovacích, které zabezpečují vaše data pro případ závad nebo selhání aplikací a procesů.

FUNKCE

Procházejte procesem vývoje softwaru společně, jak během testování, tak při zavádění softwaru nebo jeho údržbě.

FUNKCE

Uživatelé monitorují vytížení systému a spravují přidělování zdrojů počítačů. V případě potřeby mohou být přidány nové virtuální disky (až do 1 TB).

FUNKCE

  1. Monitorujte  výkon virtuálního zařízení a dostávejte oznámení o procesu
  2. Zřiďte si zálohy pro kopírování dat a obnovení souborů. Je možné nastavit harmonogram záloh.

IBA Group vytváří své vlastní datové centrum

Datové centrum IBA Group tvoří zabezpečená dvoupodlažní budova o celkové rozloze zhruba 1 000 metrů čtverečních, která se nachází v kampusu IBA Group v Hi-Tech Parku v běloruském Minsku.

Teplo generované vybavením centra je využíváno k vytápění sportovního a fitness centra patřícího IBA Group.

Datové centrum umožňuje zákazníkům prezentaci jejich vedlejší aktivity v rámci IT produktu a vývoje a nabízí různá řešení na základě těchto modelů služeb, mezi které se řadí například PaaS, SaaS a IaaS.

ODBORNÉ ZNALOSTI IBA GROUP V CLOUDU

Čtyřicet certifikovaných profesionálů poskytuje odborné znalosti technologií IBM, včetně konzultace, vývoje a údržby řešení. Třicet konzultantů SAP se v rámci týmu IBA věnuje vývoji řešení.

Vývoj řešení na Amazon Web Services, Microsoft Azure a Google Cloud

Vyvíjíme a zavádíme aplikaci v cloudu a přesouváme na ni firemní systémy.

Služby na platformách IBM Cloud & Smarter Infrastructure (C&SI) a IBM Cloud (Bluemix)

Vyvíjíme rozšíření pro IBM Maximo a zlepšujeme jeho funkčnost. Vytváříme systémy správy závad a systémy správy zdrojů společnosti.

Vývoj aplikací prostřednictvím SAP HANA Cloud Platform

Zavádíme a přesouváme aplikace na platformu SAP S/4HANA. SAP HANA Cloud Platform je také místem pro údržbu a vývoj cloudových aplikací.

Datové centrum

Poskytujeme řešení zálohy a obnovení dat, které je založené na cloudu a není tak zasaženo problémy v lokalitě firmy.

JAK PRACUJEME

1První kontakt

Zanalyzujeme potřeby vaší firmy, ujasníme si vaše očekávání a požadavky na řešení, nadefinujeme procesy, které je vhodné automatizovat.

2Specifikace požadavků

Vydefinujeme hlavní výzvy projektu, cíle a způsoby jejich řešení. V průběhu diskuze o technických požadavcích odhadneme časový plán a náklady.

3Nabídka

Odsouhlasíme si konečné náklady na projekt a podmínky spolupráce.

4Realizace projektu

Realizujeme dohodnuté řešení. Proces vývoje je transparentní a pravidelně dostáváte zprávy o průběhu projektu. Po dokončení projektu zaškolíme vaše pracovníky do nového systému.

Jsme tu pro vás

Yes
Yes Zásad ochrany osobních údajů Pravidel pro používání souborů cookies
IBA CZ  |  Praha (Centrála)
IBA CZ  |  Brno (Vývojové centrum)
IBA CZ  |  Ostrava (Vývojové centrum)